Saraydüzü Vize Başvurusu

Saraydüzü vize başvurusu yaparken başvuruda bulunacağınız ülkenin vize prosedürlerinin neler olduğunu yakından incelemeniz gerekmektedir. Bazı ülkeler konsolosluklar aracılığı ile başvuruları kabul ederken bazı ülkeler de aracı olarak atadıkları firmalar aracılığı ile başvuruları kabul etmektedir. Örneğin Almanya vize başvurularınızı IDATA üzerinden gerçekleştirmeniz gerekir.

Saraydüzü vize başvurusu ileteceğinizi IDATA firması randevulu şekilde hizmet vermektedir. Randevunuzu almanızın sonrasında belirtilen gün ve saate size iletilen tüm belgeleri derlemiş biçimde girmelisiniz. Almış olduğunuz randevunun gününde ve saatinde değişimler yapma hakkınız da vardır.

Saraydüzü vize başvurusu yaparken ret yanıtı almanız durumunda başvuru firmalarının ay da konsolosluğun belirtmiş olduğu zaman aralığında, reddi itiraz başvurusunu iletebilirsiniz.

Başvurunuzun reddedilmesi harç olarak yatırdığınız tutarın iadesini gerektirmez. Başvurunuz ret yanıtı alırsa yatırdığınız tutar yanmış olacaktır. Bir sonraki başvuruda harcı yeniden yatırmanız talep edilir.

Vize Randevu firmasının öncülüğünde vize başvurularınızı yapmanız durumunda işlem akışının daha profesyonel ve eksiksiz olacağı da garanti edilmektedir. Sizin halletmeniz gereken tüm başvuru adımları alanın uzman temsilcileri tarafından iletilecektir.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×