Gerze Vize Başvurusu

Gerze vize başvurusu yaparken Almanya turist vizesi talep edecekseniz IDATA üzerinden başvuruları tamamlamalısınız. Ülkelerin bir kısmı vize talep adımlarını konsolosluklar üzerinden değil atadıkları aracı firmalar aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Gerze vize başvurusu sırasında turist olarak Almanya’ya giriş yapmak isteyen kişilerin otel rezervasyon bilgilerini sunmayı da ihmal etmemeleri gerekir. Uçak biletleri de eklerde sunulmalıdır.

Gerze vize başvurusu yaparken Almanya’nın talep ettiği vize harcını da eksiksiz bir biçimde ödemeniz gerekmektedir. Vize harcının ödemesinin yapıldığına dairi makbuzu da saklamayı ihmal etmemelisiniz. Bu işlemler dijital olarak da kayıt altına alınsa da işlem akışında makbuzu da muhafaza etmeniz talep edilir.

Vize başvuru adımında bazı prosedür eksiklikleri nedeni ile ret yanıtı almanız durumunda başvurunuzu tekrarlamanız gerekiri. Başvuru aşamasında ret aldığınız zaman yatırmış olduğunuz tutarın da direkt olarak sistemden silineceği belirtilmelidir.

Vize Randevu firması IDATA prosedürlerinden vize başvuru adımlarının takip etmesine kadar her alanda yanınızda olacaktır. Başvuru aşamalarında belgelerin derlenmesinden iletilmesine kadar her zaman bu profesyonel ekip yanınızda olacaktır.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×