Erfelek Vize Başvurusu

Erfelek vize başvurusu yapılırken başvuru formunu temin etmek için konsolosluklara gitmenize gerek kalmayacaktır. Başvurunun tüm adımlarını konsolosluğun internet sitesi üzerinden temin ettiğiniz formlar ile tamamlayabilirsiniz. özellikle ABD işlemlerin büyük bir kısmının online tamamlanmasına büyük önem vermektedir.

Erfelek vize başvurusu yapılırken ABD göçmen başvurusu yapmak isterseniz Yeşil Kart sizin için oldukça uygun bir kategori olacaktır. Yeşil Kart başvuru adımlarında ön başvurunun yapılmasının sonrasında çekiliş ile kazananlar belirlenecektir.

Erfelek vize başvurusu adımının akabinde ABD her sene 50 55 bin kişinin dünya çapında Yeşil Kart başvurusunu kabul eder. Bu safhanın akabinde mülakat süreci başlayacaktır. Mülakat sürecinde sizden istenen tüm belgeleri eksiksiz biri biçimde iletmeniz gerekir.

ABD Yeşil Kart belgesi ülkede oturum ve çalışma izni aldığınız manasına gelmektedir. Immigrant kategorisi altında bulunmaktadır.

Vize Randevu firması tüm bu prosedürler hakkında sizi bilgilendirecektir. Prosedürlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için özel bir ara yüz geliştirilmiştir. Daha önceki vize başvurusunda ret yanıtı aldıysanız, bu vize başvurusunda uzman kadrodan destek almak sizin için daha sorunsuz olacaktır.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×