Dikmen Vize Başvurusu

Dikmen vize başvurusu adımlarında başvuru formuna erişmek için ülke konsolosluklarına gitmenize gerek kalmayacaktır. Başvuru formunu edinmek için konsolosluğun internet sitesini kullanabilirsiniz. Bu formlarda verilen bilgilerden bizzat siz sorumlusunuz.

Dikmen vize başvurusu sırasında sizden maddi durumunuza ilişkin bazı bilgiler istenecektir. Ülkeler giriş adımının sonrasında her bireyin kendi temel masraflarını karşılayacak maddi yetkinliğe sahip olduğundan emin olmak ister.

Sadece banka hesap akışınız değil aynı zamanda seyahat ve sağlık sigortasının da bulunmasını talep etmektedir. Seyahat ve sağlık sigortasının seyahat sürecini de içine alacak şekilde aktif durumda olması gerekir.

Dikmen vize başvurusu sırasında sunulan bilgi ve belgelerde bir hata olması ya da prosedürlerin ihlal edilmesi durumunda vize başvurunuz ret yanıtı alır. Ret yanıtı alan kişilerin vize harcı olarak yatırdıkları tutarın iadesini talep etme hakları yoktur.

Vize Randevu firmasının uzman ekibi sayesinde artık vize başvuru adımlarına dair endişe etmenize gerek kalmadan tüm işlem akışını eksiksiz bir biçimde yerine getirebilirsiniz. Uzman kadro özellikle oturum ve çalışma izni gibi hususlarda tüm prosedürlerin ve kuralların yerine getirilmesini, mümkün kılacaktır.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×