Boyabat Vize Başvurusu

Boyabat vize başvurusu yapılırken sunulan pasaport verilerinin güncel olması gerekmektedir. Pasaport verilerinin güncelleme işlemlerini ya da sıfırdan pasaport talep etme adımlarını NVİ üzerinden tamamlayabilirsiniz. Yeşil pasaport için başvurularınızı il merkezlerinde, bordo pasaport için başvurularınızı hem il hem de ilçe merkezlerinde tamamlamanıza imkan verilmektedir.

Boyabat vize başvurusu öncesinde pasaport kontrollerinizi yaparken yeşil pasaporta sahip olan kişilerin mevcut avantajlarının da farkında olmalısınız. Yeşil pasaporta sahip olan kişilerin bazı ülkelere zaman kaybetmeden vize almadan giriş yapmasına imkan verilmektedir.

Boyabat vize başvurusu yaparken başvuru yapacağınız vizenin alt başlığına göre iletmeniz gereken belgelerde de değişim söz konusu olabilmektedir.

Vize başvuru adımlarını tamamlarken verdiğiniz bilgilerde biri eksiklik olması ret yanıtı almanız neden olur. Ret yanıtı alan kişilerin vize harç tutarını iade almaları söz konusu değildir.

Vize Randevu firması aracılığı ile işlem akışının tamamlanması sayesinde detaylar ile uğraşmadan tüm takip sorumluluğunu bu firmaya iletebilirsiniz. Vize başvurularının önceki denemelerinde ret almanız durumunda bir sonraki denemede uzman kadrodan istifade etmek sizin için çok daha verimli olacaktır.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×