Ayancık Vize Başvurusu

Ayancık vize başvurusu yaparken başvuru formunuzun en doğru ve güncel bilgiler ile doldurulması lazımdır. Başvuru formunda ve diğer tüm başvuru aşamalarında vermiş olduğunuz bilgilerden siz sorumlusunuz.

Ayancık vize başvurusu yapılırken, maddi durumunuzun ne seviyede olduğuna ilişkin de bilgilendirme sunmanız gerekmektedir. Maddi durumunuzu kanıtlamak üzere banka hesabınızın ekstresini sunmalısınız. Ne kadar para giriş çıkışı olduğu bu şekilde analiz edilecektir.

Seyahat sigortası ve sağlık sigortasının da ayrıca sunulması gerekir. Bu sigortaların en az 30 bin Euro değerde olması istenir.

Ayancık vize başvurusu sırasında onay almanız ve değerlendirmeye alınmanız için vize harç tutarında yatırmanız gerekmektedir. Vize harcının yatırılmasının akabinde size verilen bilgilendirme makbuzunu da saklamalısınız. Vize başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda, bu yatırdığınız tutar size iade edilmeyecektir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvurunun tamamlanmasının sonrasında sürecin her kademesinde size bilgilendirme sunulacaktır. Daha önceki vize başvurularında ret yanıtı alan kişilerin bir sonraki vize başvurularını alanın uzmanı olan firmalar aracılığı ile tamamlaması çok daha nitelikli olacaktır. Bu şekilde ret yanıtı alma olasılığı düşmektedir.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×