Sierra leone Vize

Sierra Leone vize işlemlerinde pasaport, 2 adet fotoğraf, kimlik belgesi, seyahat ve sağlık sigortası, hesap özeti gibi belgeler talep edilmektedir. Belgelerin eksiksiz sunulmasından ve başvuru formunun 2 nüsha halinde sunulmasından başvuru sahibi sorumludur.

Sierra Leone vize işlemlerini tamamlarken sorun meydana gelmemesi için pasaportunuzun güncel olmasına önem vermelisiniz. Ülkemizde farklı pasaportların farklı azami kullanım süreleri vardır. Örneğin bordo pasaportun kullanım süresi 10 sen, yeşil pasaportun ise 5 sene olarak belirlenmiştir.

Sierra Leone vize işlemleri sırasında maddi durumun yetkinliğinin kanıtlanmasına büyük önem verilmektedir. Vize işlemleri ile alakalı olarak maddi durumu yansıtmak adına banka hesap özetinizi sunmanız yeterli olacaktır.

Öğrencilerden de maddi duruma ilişkin belge istenebilmektedir. Bu noktada öğrencilerin hibeleri ya da bursları hakkında veri sunmaları yeterli olacaktır.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımının tamamlanmasının hemen sonrasında size iletişim numaralarınız üzerinden bilgi verilecektir. Başvuru aşamasında ülke prosedürleri ile ilgilenmenize gerek kalmadan tüm işlem akışı alanın lideri olan bu uzman firma tarafından yerine getirilecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×