Viranşehir Vize Başvurusu

Viranşehir vize başvurusu sırasında pasaportunuzu sunmalısınız. Pasaportun kaç adet baş sayfası olması gerektiği ülkeden ülkeye değişim arz edebilmektedir. Vize başvuru adımlarında sorun meydana gelmemesi için tüm işlem akışı eksiksiz bir biçimde takip edilmelidir. Dilerseniz bu süreçte konunun uzmanı danışmanlık firmalarından da destek alabilirsiniz.

Viranşehir vize başvurusu sırasında sunacağınız pasaportun güncelleme işlemlerini NVİ aracılığı ile yerine getirmeniz gerekir. Pasaport çeşitlerine göre maksimum geçerlilik süreleri değişim arz edebilmektedir. Örneğin bordo pasaport 10 sene kullanılabilirken yeşil pasaport en fazla 5 sene kullanılabilmektedir.

Viranşehir vize başvurusu yaparken maddi durumunuzun ne seviyede olduğunu kanıtlamanız istenir. Bu şekilde ülkelere giriş sonrasında kamuya yük olup olmayacağınız analiz edilecektir.

Vize başvurusunun geçerli kılınması için prosedürlere uygun olarak vize harcını ödemeyi de ihmal etmemelisiniz.

Vize Randevu firması sayesinde vize başvuru adımları ile bireysel olarak uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işle akışının sorunsuz şekilde yerine getirilmesi mümkün kılınmaktadır. Başvurunun tüm prosedürleri alanın lideri olan firmalarca tarafınıza iletilecektir. Başvurunun ne aşamada olduğunu size verilen referans numarası üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×