Şanlıurfa

Şanlıurfa vize başvuru işlemlerinin hemen öncesinde NVİ aracılığı ile pasaport yenileme işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Vize işlemlerini tamamlamak için pasaportunuzun güncel tarihli olması gerekmektedir. Pasaport güncel tarihli değilse vize başvurusu ret yanıtı alacaktır.

Şanlıurfa vize başvuru sürecinde başvuruda bulunacağınız ülkeye göre süreç değişim arz edebilmektedir. Örneğin ABD vize işlemlerini göçmen olarak giriş yapmak isteyen ya da göçmen statüsünde olmadan giriş yapmak isteyen olarak 2 farklı seçenek üzerinden kategorize etmiştir.

Şanlıurfa vize işlemleri sırasında sorun meydana gelmemesi için prosedürler belirlenmiş tüm önlemler sorunsuz şekilde alınmıştır. Vize işlemleri sırasında maddi durumunuzun kanıtlanması talep edilebilmektedir. Maddi duruma ilişkin kanıt sunmanız adına banka hesap dökümünüzü iletmenizi yeterli olacaktır.

Maddi durumun yanı sıra seyahat ve sağlık sigortasının da tüm işlem akışını içine alacak şekilde düzenlenmesi gerekiri.

Vize Randevu firması aracılığı ile sorunsuz şekilde erişim adımlarını tamamlamanızın hemen sonrasında, size her bir adım ile alakalı bilgilendirme sunulacaktır. Aracı kurumlar ile vize başvuru adımlarının yerine getirilmesi sizin için süreci oldukça kolay bir hale getirecektir.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×