Suruç Vize Başvurusu

Suruç vize başvurusu sırasında kişilerin öncelikli olarak pasaport verilerini kontrol etmesi gerekir. Pasaportun güncel olmaması durumunda vize başvuru adımı da başarısızlıkla sonuçlanacaktır. NVİ aracılığı ile pasaportunuzu yenileme işlemlerini başlatabilirsiniz.

Suruç vize başvurusu yaparken doldurduğunuz başvuru formundan siz sorumlusunuz. Verilen bilgilerde ya da belgelerde bir değişim olması durumunda vize başvurusu ret yanıtı alacaktır.

Vizenize ret yanıtı verildiği zaman bu yanıtın hangi gerekçe ile verildiğine dair de bilgilendirme sunulmaktadır. Vize ret yanıtının alınması durumunda, konsolosluğun belirlemiş olduğu gün ve saat aralığında reddi itiraz başvurusunda bulunmanıza imkan verilmektedir.

Suruç vize başvurusu yaparken aile birleşimi talep edecekseniz hangi ülkenin vatandaşı ile evlendiyseniz o evliliği belgeleyen tüm dokümanları sunmanız gerekir. Kişilerin daha öncesinde yapmış oldukları evlilikleri analiz edebilmek için tam tekmil nüfus kayıt örneği de istenecektir.

Vize Randevu firması aracılığı ile kişilerin en kısa süre içerisinde vize başvuru ve talep adımlarını tamamlaması sağlanır. Prosedürler ile bizzat uğraşmanıza gerek kalmadan tüm süreç yürütülecektir. İşlem firmanın sorumluluğundadır.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×