Siverek Vize Başvurusu

Siverek vize başvurusu yağarken pasaport verileriniz güncel olmalıdır. Pasaport çıkartma ya da mevcut pasaportunuzu yenileme işlemlerini NVİ üzerinden tamamlayabilirsiniz. Yeşil pasaport sahibi olan kişilerin birçok ülkeye vize talep etmeden giriş yapma hakkı vardır.

Siverek vize başvurusu sırasında Amerika’nın Yeşil Kart programına başvurmayı planlıyorsanız çekiliş tarihlerini kaçırmamalısınız. Bu programa senelik 55 bin kişi kadar kabul edilmektedir.

Siverek vize başvurusu sırasında ABD DV programının özellikle ülkede göçmenlerin çeşitliliğini artırmanın amaçlandığı fark edilmektedir. Bu programda çekilişte kazanmanızın sonrasında bir de mülakat aşaması sizi bekleyecektir.

Mülakat sırasında sizden istenen tüm formların doldurulması gerekmektedir. DV başvuru formunu konsolosluğun internet sitesi üzerinden DS 260 olarak aratabilirsiniz. Bu başvuru aşamasının sonrasında ülkeye göçmen olarak kabul edilmenize onay verilecektir.

Vize Randevu firması pasaportunuzun kontrol edilmesinden vize başvurusu sırasında sunacağınız diğer tüm verilerek adar size gerekli olan desteği eksiksiz biçimde sunacaktır. Başvuru adımları ile artık bizzat ilgilenmek zorunda değilsiniz. İşlem akışı sizin için bu profesyonel ekip tarafından üstlenilecektir.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×