Şanlıurfa Vize Başvurusu

Şanlıurfa vize başvurusu yapılırken başvuru yapacağınız ülkenin koşullarını yakından takip etmelisiniz. Örneğin ABD DV programına başvuracak kişilerin öncelikle çekilişten olumlu sonuç almaları gerekmektedir. DV programı ülkeye giriş yapan göçmenlerin çeşitliliğinin sağlanması üzerine kurulmuştur.

Şanlıurfa vize başvurusu yapılırken ABD DV programı bir diğer adı ile Yeşil kart başvurusunun ön elemesinde yasaklı olan ülkelerden yapılan başvurular reddedilecektir. Türkiye DV programında yasaklı bir ülke değildir.

Başvuru aşamasında sizin için bir sponsor bulmanız gerekir. Bu sponsor ülkede ilk 3 yılınız boyunca sizin masraflarınızı karşılayacak kişi olacaktır.

Şanlıurfa vize başvurusu sırasında suç kaydınızın olup olmadığının da incelenmesi gerekmektedir. Özellikle son senelerde global olarak meydana gelen güvenlik sorunlarının akabinde sabıka kaydı olan kişilerin DV programında onay alamadığının ayrıca iletilmesi gerekir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımlarını tamamlamak sizin için birçok avantajı da içerisinde barındırmaktadır. Başvuru adımını bireysel olarak takip etmenize gerek kalmadan tüm işlem akışının sorunsuz şekilde yerine getirilmesi mümkün kılınmıştır. Firma her adımda size iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirme sunacaktır.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×