Hilvan Vize Başvurusu

Hilvan vize başvurusu adımları sırasında bireysel olarak tüm işleri taklip edebileceğiniz gibi aynı zamanda aracı danışman kurumlar tarafından da sürece destek verilmektedir. Danışman firmalar vize adımları ile bireysel olarak uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlem akışının yerine getirilmesini mümkün kılmaktadır.

Hilvan vize başvurusu yapılırken hangi ülkenin hangi vize türüne başvuru yapacağınıza göre işlem akışında değişim söz konusu olabilmektedir. Turist olarak ülkelere giriş yapacak olan kişilerin hangi otelde kalacaklarına ilişkin otel rezervasyon bilgilerini sunmaları talep edilmektedir.

Hilvan vize başvurusu sırasında ile birleşimi talep edilecekse, hangi ülkenin vatandaşı ile evlendiyseniz o evliliğe dair tüm resmi belgelerin ülke diline tercüme edilmesi gerekir. Aile birleşiminde tam tekmil nüfus kayıt örneği de talep edilmektedir.

Aile birleşimi başvurularında daha öncesinde evlendiğinize dair bir belge varsa, bu evliliğin boşanma ile sonuçlandığını da iletmenizi istenir.

Vize Randevu firması sizin için tüm vize başvuru adımlarının yerine getirilmesini mümkün kılmaktadır. Vize başvurularının her bir adımı ile alakalı da iletişim numaralarınız üzerinden gerekli olan tüm başvuru yapılacaktır.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×