Eyyübiye Vize Başvurusu

Eyyübiye vize başvurusu güncel bir pasaport aracılığı ile yapılabilmektedir. Kullanılan pasaportun 10 seneden eski olması ya da bilgilerin okunmasını engelleyecek bir deformasyonu olması vize başvurusunun ret yanıtı almasına neden olabilmektedir. Ülkemizde bordo pasaport maksimum 10 sene, yeşil pasaport ise en fazla 5 sene kullanılabilmektedir.

Eyyübiye vize başvurusu yaparken seyahat sürecini içine alacak şekilde seyahat ve sağlık sigortanızın olması gerekmektedir. Bu seyahat ve sağlık sigortasının maddi değerine ilişkin de bilgilendirmenin sunulması istenir.

Eyyübiye vize başvurusu yaparken banka hesabınızın hesap hareket dökümünü de sunmanız istenebilmektedir. Ülkelere girişin sonrasında kamuya yük olmayacağınızın kanıtlanması için bu tür belgeler talep edilebilmektedir.

Başvuru sürecini takip etmeniz ve değerlendirmenin hangi aşamada olduğunu kanıtlamak için size bir referans numarası sunulacaktır. Referans numarası üzerinden başvuru durumunu kontrol edebilirsiniz.

Vize Randevu firması aracılığı ile vize ve pasaport işlemlerinin tamamlanması sizin için her zamankinden çok daha kolay biri hal alacaktır. Başvuru adımları ile bizzat ilgilenmek zorunda kalmadan sürecin akışını online şekilde yakalamanıza da izin verilmektedir.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×