Ceylanpınar Vize Başvurusu

Ceylanpınar vize başvurusu aşamasında öğrenci olarak işlemleri tamamlamanız sizin için büyük ölçüde masraflardan tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Örneğin öğrencilerin pasaport çıkartma sürecinde defter bedeli ödemesi yeterli olacaktır. Herhangi bir vize harcı ödemeleri talep edilmeyecektir.

Ceylanpınar vize başvurusu yaparken pasaportunuzun güncel olduğundan emin olmalısınız. Pasaport güncelleme işlemlerini il ya da ilçe merkezlerindeki NVİ aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. NVİ artık büyük ölçüde randevulu şekilde hizmet vermektedir. 199 numaralı telefon hattından anında bu sürece ilişkin bilgi alabilirsiniz.

Eğer yeşil pasaportunuz varsa ülkelerin büyük bir kısmına zaman sınırlamasına tabi olmak koşulu ile vizesiz giriş yapılmasına da imkan verilecektir.

Ceylanpınar vize başvurusu sırasında ülkelere turist olarak girmek istiyorsanız Avrupa’da bu kategori C tipi vize olarak da tanımlanmaktadır. C tipi vize 90 günden kısa kalmak isteyen kişilere özel olarak belirlenmiştir.

Vize Randevu firmasından destek alarak başvuru adımlarını sorunsuz şekilde tamamlayarak, erişim adımını her zamankinden çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Tüm başvuru adımları hakkında iletişim numaralarınız üzerinden tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×