Bozova Vize Başvurusu

Bozova vize başvurusu yağarken ülkelere aile birleşimi başvurusunda bulunacak olan kişilerin tabi olacakları kuralların oldukça sıkı olduğu da görülmektedir. Ülkenin vatandaşı ile evlenmeniz o ülkede oturum izni almanızı oldukça kolay bir hale getirmektedir.

Bozova vize başvurusu yapılırken aile birleşimi kapsamında evlilik belgelerinin ülke diline noter onaylı şekilde çevrilmesi gerekmektedir. Ayrıca tam tekmil nüfus kayıt örneği de sunulmalıdır. Bu örnekte daha öncesinde evlilik yaptığınızın fark edilmesi durumunda, evliliğin boşanma ile sonuçlandığını da ispat etmeniz gerekmektedir.

Vize başvurunuzu yerine getirirken daha önceki evliliğinizden olan çocukların velayet durumlarına ilişkin de bilgilendirme talep edilmektedir.

Bozova vize başvurusu sırasında başvuru adımlarını kontrol edebilmeniz için bir referans numarası iletilecektir. Değerlendirmenin ne durumda olduğunu bu şekilde kontrol edebilirsiniz.

Vize Randevu firması sayesinde aile birleşimi başvuru adımlarını ve prosedürlerini takip etmek sizin için oldukça kolay bir hal alacaktır. Vize Randevu firmasından daha öncesinde hizmet alan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman ne derece memnun edici bir hizmet politikası olduğu anlaşılmaktadır.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×