Akçakale Vize Başvurusu

Akçakale vize başvurusu yaparken başvuru formunun içeriği başvuruda bulunacağınız vize türüne göre değişim gösterecektir. Ayrıca ülkeler arasında da değişim söz konusu olabilmektedir. Genel olarak istenen belgelerin başında pasaport gelir

Akçakale vize başvurusu sırasında pasaportunuzun güncel tarihli olması şartı getirilmiştir. Pasaport güncel tarihli değilse başvuru sürecine ilişkin ret yanıtı ile karşılaşma gibi bir olumsuzluk meydana gelebilir. Ayrıca ülkeler vize başvurusu sırasında kaç adet boş sayfanın olması gerektiği konusunda da talepte bulunabilmektedir.

Akçakale vize başvurusu sırasında başvuru adımlarını yerine getirmenizin akabinde bir referans numarası iletilecektir. Bu referans numarası aracılığı ile başvurunuzun hangi durumda olduğuna ilişkin de bilgi alabilirsiniz.

Vize Randevu firması başvurunun tüm koşulları hakkında sizi bilgilendirecektir. Sadece koşullar değil vize başvurunuzun değerlendirmesinin hangi aşlamada olduğuna dair de size bilgi sunacaktır.

Pandemi koşullarının öncesinde vize başvuruları daha kısa sürede tamamlanmaktaydı. Fakat pandeminin de etkisi ile vize başvurusunun yanıtlanması ortalama 4 haftaya kadar uzayabilmektedir. Kesin tarihli bir aktiviteye katılacaksanız, bu aktivitenin en az 1 ay öncesinde başvurunuzu tamamlamanız gerekir.

  • Şanlıurfa Vize Merkezi

    Şanlıurfa Vize Merkezi

    Yurtdışına çıkmadan önce şart olan vize işlemleri konusunda faaliyet gösteren Şanlıurfa Vize Merkezi olarak Şanlıurfa Merkez, Viranşehir, Suruç, Siverek, Karaköprü,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×