Yakakent Vize Başvurusu

Yakakent vize başvurusu sırasında verilen bilgilerin yanlış olması ya da istenen belgelerde eksiklik olması başvuru adımının ret yanıtı ile karşılaşmasına sebebiyet verecektir. Prosedürlerde herhangi bir hata meydana gelmemesi için başvuru sırasında alanın tecrübeli danışmanlık ekiplerinden destek almanıza imkan verilmektedir.

Yakakent vize başvurusu yaparken pasaportunuz talep edilecektir. Pasaportunuzun geçerliliğinin devam eder konumda olmasına dikkat etmelisiniz. Bordo pasaportun geçerliliği en fazla 10 sene olarak belirtilirken yeşil pasaportta geçerlilik maksimum 5 senedir.

Yakakent vize başvurusu yapma aşamasında kişilerin başvuru formunda istenen bilgilerin yanı sıra ek belgeler sunma hakkı da vardır. Örneğin özel bir kültürel aktiviteye katılım için vize talep ediyorsanız, bu bileti de eklemeniz vize alma aşamasını daha kolay kılacaktır.

Turistik giriş adımlarında kişilerin uçak biletleri, otel rezervasyonları gibi detayların da belgeler ile yansıtılması gerektiği ayrıca bildirilmesi gereken unsurlardandır.

Vize Randevu firmasından destek alarak başvuru adımlarını sorunsuz şekilde tamamlama hakkınız vardır. Başvuru aşamasında profesyonel firmalardan destek almak, sizin için sürecin daha sorunsuz devam etmesini mümkün kılacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×