Vezirköprü Vize Başvurusu

Vezirköprü vize başvurusu yapılırken eğer turist kategorisi kullanılacak ise gideceğiniz ülkede hangi oteli kullanacağınız ya da hangi uçak seferi ile gidip geleceğinize ilişkin bilgi vermeniz talep edilecektir. Bu aşamada tüm dokümanların eksiksiz ve güncel tarihli sunulması ana kıstas olarak belirlenmiştir.

Vezirköprü vize başvurusu yapılırken kişilerin başvuru formunda dolduracakları bilgiler de başvuru yapılacak olan vize türüne göre değişim göstermektedir. Başvuru formunda verilen bilgilerin doğruluğundan ve güncelliğinden başvuru sahipleri sorumludur.

Vezirköprü vize başvurusu yapılırken başvuru formunda bulunan bilgilerin yanı sıra sizden maddi durumunuzu kanıtlamanıza ilişkin de belge istenebilmektedir. Maddi durumunuzu banka hesap özetinizi sunarak kanıtlayabilirsiniz.

Vize başvuru adımlarının tamamlanma sürecinin akabinde size bir referans numarası atanacaktır. Bu referans numarası ile başvurunun hangi kademede olduğunu kontrol etme imkanınız olur.

Vize Randevu firmasından bu aşamada destek almak sürecin profesyonel şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Özellikle çalışma izni ya da ile birleşimi talebi gibi aşamaları tamamlayacak olan kişilerin aracı firmalardan destek alması çok daha mantıklı olacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×