Tekkeköy Vize Başvurusu

Tekkeköy vize başvurusu yapılırken kişilerin başvuru formunu eksiksiz doldurması gerekmektedir. Başvuru formunda verilen bilgilerde yanlışlık olması durumunda, bu durumun sorumlusunun başvuru sahibi olduğunun da ayrıca iletilmesi gerekmektedir.

Tekkeköy vize başvurusu sırasında pasaportunuzu güncel olarak sunmaya dikkat etmelisiniz. Pasaportun baş sayfa sayısına dair bazı ülkelerde sınırlamalar getirilmektedir. Bu boş sayfa sayısına sahip olmayan pasaportlar onaylanmayacaktır.

Tekkeköy vize başvurusu yapılırken kişilerin dikkate alması gereken bir diğer husus da sunulan biyometrik resimlerdir. Biyometrik resimlerin son 6 aya ait olması gerekir. Ayrıca herhangi bir şekilde rötuş yapılmaması da talep edilen kıstaslar arasındadır.

Vize başvurunuzun geçerli kılınması için, vize harç tutarının da ödenmiş olması gerekmektedir. Vize harcının ödendiğine dair makbuzunuzu da saklamayı ihmal etmemelisiniz. Her ihtimale karşı ödeme adımları dijital olarak da kayıt altına alınacaktır.

Vize Randevu firmasından daha öncesinde destek alan kişilerin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman müşteri memnuniyetinin ne kadar yüksek olduğunu görebilirsiniz. Siz de başvurunuzu firma aracılığı ile tamamladıktan sonra yorumlarınızı diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×