Samsun Vize Başvurusu

Samsun vize başvurusu sırasında hem bireysel başvuru adımlarını tamamlama hem de alanın uzman danışman firmalarından destek alma hakkınız vardır. Vize başvuru işlemleri ve çok daha fazlasından en kısa sürede istifade edebilirsiniz.

Samsun vize başvurusu yapılırken başvuru formunun doldurulması ve 2 nüsha halinde ıslak imzalı şekilde iletilmesi gerekmektedir. Başvuru sürecinde sorun yaşanmaması için vermiş olduğunuz tüm bilgilerin güncel olduğundan emin olmalısınız.

Samsun vize başvurusu yapılırken pasaportunuzun güncel tarihli olmasına da ayrıca özen göstermelisiniz. Pasaport güncel tarihli değilse sürece dair sorun yaşanabilmektedir. Pasaport güncelleme adımlarını il ve ilçe NVİ müdürlükleri üzerinden tamamlamanıza imkan verilmektedir.

Pasaport başvurusu ile alakalı olarak bir defter bedeli bir de pasaport harcı konusunda ödeme yapacaksınız. Öğrenciler sadece defter bedeli ödemek ile yükümlüdür, vize harcı tahsil edilmemektedir.

Vize Randevu firması aracılığı ile sorunsuz şekilde erişim adımlarını yerine getirerek detaylarla uğraşmak zorunda olmadan vize başvurunuzu tamamlama hakkınız olacaktır. Başvurunun her bir adımı ile alakalı size gerekli olan bilgiler iletişim numaraları üzerinden sunulacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×