Salıpazarı Vize Başvurusu

Salıpazarı vize başvurusu yapılırken bir ülkeye turist olarak girecek olan kişilerin C tipi ize talep etmesi çok daha mantıklı olacaktır. C tipi vize ile giriş yaptığınız ülkede en fazla 90 gün kalmanıza imkan tanınmaktadır. D tipi vizede ise daha uzun süre kalmayı hedefleyen kişilere uygun koşullar yaratılmıştır.

Salıpazarı vize başvurusu yapılırken başvuru formunda verdiğinizi bilgilerde bir yanlışlık olursa vize ret yanıtı alacağınızın da bildirilmesi gerekir. Başvuru formunda ermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru ve güncel olması gerekir.

Salıpazarı vize başvurusu yapılırken sizden istenecek olan belgeler vize türüne göre değişim gösterecektir. Aile birleşimi ile alakalı başvuruda bulunan kişilerin evliliğin resmi olarak tamamlandığına dair verileri sunması istenmektedir.

Vize başvuru adımlarında kişilerin aile birleşimi kategorisinde tam tekmil nüfus kayıt örneği de sunması istenmektedir. Bu belgede önceki evlilikleriniz de eksiksiz biçimde sıralanacaktır.

Vize Randevu gibi uzman bir ekipten yardım almak vize alma sürecini sizin için çok daha kolay bir hale getirecektir. Başvurunun her adımı ile alakalı iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirileceksiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×