Ondokuzmayıs Vize Başvurusu

Ondokuzmayıs vize başvurusu yapılırken vize türleri arasında ülkeye giriş gerekçenize göre seçim yapmanız gerekmektedir. Ülkelere giriş gerekçesi ile daha sonrasında içinde bulunduğunuz aktivitelerin uyum içerisinde olması gerekir. Örneğin turist vizesi alarak çalışma izni almanıza imkan verilmeyecektir.

Ondokuzmayıs vize başvurusu sırasında oturum ve çalışma izni gibi talepleriniz olacaksa, D tipi vize talep etmeniz çok daha doğru olacaktır. D tipi vize 90 günden daha uzun süre kalacak olan kişiler için tasarlanmıştır.

Ondokuzmayıs vize başvurusu formunda verdiğiniz bilgilerde bir değişim meydana gelirse yetkililer ile iletişim kurarak tüm bu güncellemelerden haberdar etmeye de özen göstermeniz gerekmektedir.

Vize Randevu firması aracılığı ile en kısa süre içerisinde başvuru adımlarını tamamlama hakkınız vardır. Aracı firma sizin için gerekli olan tüm adımları yerine getirecek ve her bir adımda da kişileri bilgilendirecektir.

Daha öncesinde vize başvurusunda ret yanıtı alan kişilerin uzman kadrolardan yardım alması süreci çok daha kolay bir hale getirecektir. Özellikle aile birleşimi gibi başvurularda uzman kadronun yardımı çok daha büyük olacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×