Ladik Vize Başvurusu

Ladik vize başvurusu yapılırken başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Başvuruda bulunacağınız ülke ve vize türüne göre başvuru formunda doldurmanız gereken bilgilerde değişim söz konusu olabilmektedir.

Ladik vize başvurusu formunda uyruğunuz, doğum tarihiniz, adınız, soyadınız ve diğer kimlik bilgileriniz istenecektir. Başvuru formunda belirtilen bilgiler ile alakalı olarak bir yanlışlık olması direkt olarak başvuru sahibinin sorumluluğundadır.

Ladik vize başvurusu yapılırken ülkelere turist olarak giriş yapmak isterseniz uçak biletinizi ve otel rezervasyon bilgilerinizi de sunmanız talep edilecektir. Bu şekilde ülkede ne kadar kalacağınız ve giriş sonrası nerede ikamet edeceğinize dair de veri sağlanmış olur.

Vize Randevu firmasının öncülüğünde vize başvurularının ve oturum taleplerinin tamamlanması durumunda hiçbir prosedür ile uğraşmadan tüm işlem akışının sorunsuz şekilde yerine getirilmesini mümkün kılabilirsiniz.

Vize başvuru adımlarının takip edilmesi için bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası sayesinde başvurunun değerlendirmesinin hangi aşamada olduğuna dair bilgi alma fırsatını da elde edeceksiniz. Vize başvurusunun profesyonel firmalarca yapılması ret yanıtı alma olasılığını düşürmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×