Ayvacık Vize Başvurusu

Ayvacık vize başvurusu için hazırlanması gereken evraklara netlik kazandırmanız faydalı olacaktır. Bu anlamda Vize Randevu ile görüşme sağlayanlar zaman kaybetmez ve seyahat nedenini destekleyen belgelere karşı müracaat eder.

Seyahatlerin turistik, ticari ya da ziyaret amacıyla yapılması halinde ayrı evraklara ihtiyaç duyulur. Ayvacık vize başvurusu adına önceliğiniz vize türlerine değinmek ve de tercihte bulunmak olmalıdır.

Turistik seyahatlerde sağlık sigortası ve rezervasyon belgeleri önem arz eder. Bunun gibi ziyaret söz konusu olduğu zaman Ayvacık vize başvurusu sırasında davetiyelerin ibraz edilmesi beklenir.

Davetiyeler ticari vize başvuruları adına da dikkate alınır. Ek olarak imza sirküleri, SGK hizmet dökümü ve maaş bordrosu gibi belgelerin paylaşılması istenebilir. Bunların başında ise özlük belgeleri gelir.

Biyometrik fotoğraf ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği gibi belgeler zorunludur. Hemen hemen bütün vize türlerinde talep edilir. Öncesinde ise pasaport ile başvuru formu gelir. Formlara ücretsiz olarak ulaşır ve doldurmaya başlarsınız. İstenilen bilgileri de eksiksiz ve tercüme olarak sıralamak önem arz eder.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×