Asarcık Vize Başvurusu

Asarcık vize başvurusu bordo pasaport sahiplerini yakından ilgilendirir. Çünkü ülkeler diğer pasaport türlerine ilişkin muafiyete yer verebilir. 90 günlük muafiyet hakkından gri, yeşil ve de siyah pasaport sahipleri faydalanabilir.

Muaf olmayanlara dair ibraz edilmesi zorunlu belgelere değinilir. Asarcık vize başvurusu için Vize Randevu ile görüşme sağlayanlara tüm bu evrakların sıralanması esas alınır. Hatta belgelere ek başvuru aşamalarına da değinilir.

Öncelikle başvuru merkezlerini öğrenmeniz ve de randevuya geçmeniz gerekir. Asarcık vize başvurusu için randevu gününe kadar tüm evrakların hazırlanması önem arz eder. Buna ek başvuru ödemelerinin de gerçekleşmesi beklenir.

Randevu gününde teslim edilen belgeler kadar parmak izi taramaları da önemli bir yere sahiptir. Çünkü bazı ülkeler biyometri işlemlerini zorunlu kılar ve bunun üzerine başvuruların yapılması mümkün hale gelir.

Başvurunuzu dilerseniz Schengen üzerinden de yapabilir ve aynı adımları sürdürebilirsiniz. Şöyle ki Avrupa ülkelerinde geçerli olan vize için belgelerin hazırlanması gerekir. Başvuru ödemeleri gerçekleşir ve sonuca 15 iş gününe kadar netlik kazandırılır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×