Alaçam Vize Başvurusu

Alaçam vize başvurusu muaf tutulmayan pasaport türleri üzerinden ele alınır. Ülkeler çoğu zaman Diplomatik Pasaport hamili vatandaşlara muafiyet tanır. Bunun gibi bazılarında yeşil ile gri pasaportlar da muaf kabul edilir.

Söz konusu Umumi Pasaport olduğu zaman ise muafiyet hakkından söz edilmeyebilir. Bunun üzerine Alaçam vize başvurusu nasıl gerçekleşir merak edenlere ise Vize Randevu öncülük eder.

Danışmanlık ile hazırlanması gereken belgelere hızlı bir şekilde netlik kazandırılır. Öyle ki Alaçam vize başvurusu ibraz edilen belgelerin eksiksiz olması üzerine ele alınır. Böylece birkaç iş gününe kadar sonucun öğrenilmesi sağlanır.

Sonuç eksik belgelerden kaynaklı olumsuz olarak açıklanabilir ve bu duruma karşı itiraz edilebilir. Bir süre sonra ise tekrardan başvuru yapmak adına belgelerinizi hazırlayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Konsolosluk randevularına karşı belgelerin teslim edilmesi dikkate alınır. Aynı zamanda ülkeler parmak izi taramasını talep edebilir. Biyometri işlemleri neticesinde başvurunuz gerçekleşir. Yoğunluğun olmaması halinde en fazla 15 iş gününe kadar olumlu ya da olumsuz olarak sonucu öğrenirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×