Makedonya Vize

Makedonya vize işlemleri konusunda en sorunsuz şekilde adımları atabileceğiniz ülkelerin başında gelmektedir. Oturum ve çalışma izni talep edecek olan kişilerin Ulusal Vize bir diğer adı ile uzun süreli vize talep etmeleri daha doğru olacaktır.

Makedonya vize işlemleri sırasında pasaportunuzu sunmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun kesinlikle güncel olması gerekir. 10 seneden daha eski olan ya da yıpranmış olan pasaportların başvuru aşamasında kabul edilmeyeceğinin de ayrıca altı çizilmelidir.

Makedonya vize işlemleri sırasında aile birleşimi gibi kategoriler kullanılacak ise Makedon vatandaşı olan eşinizin ikamet belgesinin ıslak imzalı şekilde sunulması gerekir. Bunun yanı sıra evliliğinizin resmi olarak tamamlandığına dair de bilgilendirmeler yapmalısınız.

Aile birleşiminde kişilerden tam tekmil nüfus kayıt örneği de istenecektir. Bu belgede öncesinde evlilik yaptığınız fark edildiği anda evliliğin boşanma ile sonuçlandığına dair de ek bilgilendirme yapmanız talep edilecektir.

Vize Randevu firması aracılığı ile kişilerin sorunsuz erişim adımının tamamlanmasının sonrasında tüm Vize talep adımları konunun uzmanı olan firma tarafından yerine getirilecektir. Daha öncesinde firmanın müşterisi olan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman ne derece nitelikli hizmet verildiği görülmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×