Lihtenştayn Vize

Lihtenştayn vize sürecinde başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekiri. Başvuru formunda verilen bilgilerin doğruluğundan ve güncelliğinden başvuru hamili sorumludur. Başvuru sürecini dilerseniz bireysel olarak dilerseniz de profesyonel firmaların danışmanlığı aracılığı ile tamamlayabilirsiniz.

Lihtenştayn vize işlemlerini öğrenci olarak eğitim görmek amacı ile tamamlıyorsanız Türkiye’de almış olduğunuz diplomalar, sertifikalar ve çok daha fazlası ile alakalı olarak tarafınıza bilgilendirme sunulacaktır. Sunulan bu diplomaların ülke diline noter onaylı şekilde çevrilmesi gerekir.

Lihtenştayn vize işlemleri tamamlanırken kişilerin kimlik ve adres bilgilerini, başvuru adımlarını sorunsuz ve prosedürlere tam uyumlu şekilde yerine getirmesi istenmektedir. Başvuru belgelerinde ya da pasaportun güncelliğinde en ufak bir sorun olması durumunda başvuru adımının ret yanıtı ile karşılaşacağının da belirtilmesi gerekir.

Vize işlemleri denetlenirken kişilerin pasaportunda sorun yaşanmaması için NVİ aracılığı ile pasaport yenileme adımlarını tamamlaması da mümkün kılınmıştır.

Vize Randevu firmasından destek alarak başvuru adımının tamamlanması durumunda sürecin her aşamasında size iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirme sunulacaktır. İletişim numaralarınıza başvuru takibi için bir referans numarası da iletilecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×