Hüyük Vize Başvurusu

Hüyük vize başvurusu yapmak, gidilecek olan ülkenin belirlemiş olduğu kurallara göre son derece kolaydır. Artık aracı kurumların yetkilendirilmiş olması sayesinde sorunsuz bir süreç sizi bekliyor. Vize türüne karar verdikten sonra hemen bizi arayabilirsiniz.

Hüyük vize başvurusu için hemen o ülkenin resmi konsolosluk web alanına giriş yapmalısınız. Çünkü buradan randevu alınır. Bunun yanı sıra dilekçe yazmak ve form doldurmak gibi çok kolay olan iki farklı süreç de söz konusudur.

Türk vatandaşlarının bir vize harcını ödemesi, belirtilmiş meblağ üzerinden çok da zor değildir. Çünkü herkesin yakından bilmiş olduğu banka havalesi sistemi kullanılmalıdır. Bu da kesinlikle zaman almaz.

Parmak izi talep eden ülke sayısı çok fazladır. Bu biyometrik bir işlemdir. Güvenlik nedenlerinden dolayı öne çıkmıştır. Sürecin tamamlanmasının ardından vize için 2 tane biyometrik fotoğrafı da hazırlamak şarttır.

Hüyük vize başvurusu için aynı zamanda şu evraklara sahip olmalısınız; pasaport, seyahat sigortası, vukuatlı nüfus kaydı, rezervasyonlar, banka hesap dökümü, ikametgah ve kimlik kartı sureti.

  • Konya Vize Merkezi

    Konya Vize Merkezi

    Konya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı ülkelere seyahat etmek isteyen kişiler başvurularını hemen Konya Merkez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×