Konya

Konya kentinde yaşayanlar, yabancı ülke seyahatleri öncesinde vize başvurularını çok kolay bir biçimde yapabiliyorlar. Çünkü işletme olarak bu konuda gerekli tüm desteği en sonuna kadar vermekteyiz. Vize kategorisi içerisinden seçim yaparak süreci başlatmak çok uzun bir zaman almaz.

Konya şehrinden hemen başlatılacak olan vize işlemlerinde bunun türüne göre bir yol haritası çıkarılır. En basit ve aynı zamanda en çok talep edilen vize çeşidi her zaman turistik adıyla bilinmektedir.

Bunun yanı sıra vize dilekçesinin de doldurulması lazımdır. Aynı mantık üzerinden konsolosluk özel formunun içine istenilen tüm bilgileri çok dikkatli şekilde girmek büyük bir önem arz eder.

Bütün bunların haricinde vize harcının ödenmesi ve biyometrik parmak izinin verilmesi gibi iki temel işlemin de bulunmuş olduğunu görmekteyiz. Bunların yapılması zorunludur.

Konya vize işlemlerinde iki tane biyometrik fotoğrafın yanı sıra sizden; pasaport, kimlik sureti, seyahat sağlık sigortası, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel rezervasyon bilgileri, banka döküm özeti, uçuş bilgileri de her zaman istenmektedir.

  • Konya Vize Merkezi

    Konya Vize Merkezi

    Konya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı ülkelere seyahat etmek isteyen kişiler başvurularını hemen Konya Merkez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×