Azdavay Vize Başvurusu

Azdavay vize başvurusu işlem seçimleri için Vize Randevu danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. Turistik vize, ulusal vize, vatandaşlık ve oturum başvuru süreçlerinde kesintisiz hizmet deneyimi sunulmaktadır. Göçmenlik işlemleri ve pasaport işlemleri için online sistem üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Kastamonu Azdavay vize başvurusu için ek belgeler talep edilebilir. Seyahat kapsamınız ve seyahat sürenize göre vize başvurusu yapabilirsiniz. Hangi kategoride vize alacağınızı bilmiyorsanız, ücretsiz vize danışmanlık hatlarımızdan bilgi alabilirisiniz.

Kastamonu Azdavay vize başvurusu için pasaportlarınızın 10 yıldan eski olmayacak şekilde ve en az 2 sayfasının boş olması gereklidir. Schengen vize başvurusu yapacak olan TC vatandaşları, vize başvuru formunu sistem üzerinden indirebilirler.

Tosya, Taşköprü, Andırın, Araç ve Azdavay vize başvurusu için harç ücretleri, ülkelere göre farklılık göstermektedir. Aile birleşimi vizesi, çalışma vizesi, göçmen vizesi, eğitim vizesi veya ziyaret vizesi gibi kategorilere göre harç ücretlerini yatırabilirsiniz.

Vize Randevu başvuru merkezimizden, danışma hatlarından veya canlı destek bölümünden online randevunuzu oluşturabilir ve vize onayınız için işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×