Kastamonu

Kastamonu ili ve tüm ilçelerinden vize başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Oturum vizesi ve vatandaşlık işlemleri, kısa süreli turizm vizesi ile göçmenlik başvurusu talepleriniz, Vize Randevu ayrıcalıklarıyla kabul edilmektedir.

Kastamonu vize başvuru merkezlerimizden direkt olarak başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir veya online olarak vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Öğrenci vizesi, dil okulu vizesi, çalışma vizesi, evlilik ve aile birleşimi vizesi, ticari vize, gemici ve mürettebat vizesi, organizasyon ve fuar vizesi gibi tüm vize türlerinde başvuru yapabilirsiniz.

Kastamonu vatandaşlık işlemleri ve Schengen vizesi başvurularınız için temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. 0850 228 4353 numaralı telefonlardan hemen irtibat sağlayabilir ve konsolosluk randevunuzu alabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden ve şehirlerinden vize başvurusunda bulunabilir, göçmenlik işlemlerinizi sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Davet mektubu, sponsor dilekçesi ve Schengen vize başvuru formunu, online ve ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Kastamonu vize için gerekli evraklar, vize harç ücretleri ve vize danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinimi için info@vizerandevu.com adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Pasaport işlemleri ve vize süreçlerinde hızlı çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×