Karadağ Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Karadağ Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Karadağ Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Kanada Vize Evrakları: Güncel Liste 2023

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Karadağ dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Karadağ Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Karadag turist kabul ediyor mu?

Türkiye ve Karadağ arasındaki anlaşmaya göre 90 günü geçmeyen turistik geziler de vizesiz geçiş söz konusudur.

Karadağ için vize gerekli mi?

Pasaport türüne bakılmadan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Karadağ’a ilk girişinden itibaren 90 günü geçmemek üzere vize muafiyeti uygulanmaktadır.

Karadağ Türkiye Büyükelçisi Kim?

Karadağ Ankara Büyükelçisi Perisa Kastratovic’dir, büyükelçilik Türkiye’de bulunan Karadağ vatandaşlarına konsolosluk ve büyükelçilik hizmetleri vermektedir.

Karadağ Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Karadağ Vizesi: Randevu ve Başvuru

Karadağ’a seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının vize başvurusu yapmaları gerekmemektedir. Özellikle yatırım yolu ile Karadağ Oturum verdiği için ve turistik geziler için vizesiz en ilgi çeken yerlerden biri olduğu için Karadağ’a seyahatler çoğalmaktadır.

Karadağ’a vize gerekmemektedir. Bunun yanında yolculuğunuzu Yunanistan üzerinden yapmak isterseniz Schengen Vizesi ya da Yeşil (hususi) pasaport sahibi olmanız gerekmektedir.

Karadağ’a Nasıl Gidilir?

Karadağ Podgorica’ya İstanbul’dan Türk Hava Yolları ile direkt uçuş sağlayabilirsiniz. Ortalama 1 saat 50 dakikada yolculuk tamamlanmaktadır.

Karadağ’a seyahat için kullanılan uçak seyahatlerinde ki bilet fiyatları oldukça yüksek olmaktadır. Bu nedenle bir kaç ay öncesinden bilet almanızda fayda olacaktır.

Karadağ Girişinde Beyan Edilmesi Gereken Evraklar

Rezervasyon Belgeleri: Uçak ve Otel Rezervasyonlarına ait bilet ya da dökümanlar.

Seyahat Sağlık Sigortası: İsteğe bağlı olarak 30 bin € teminatlı sağlık sigortası Vize Randevu Ofisi tarafından yapılmaktadır. Pasaport: Seyahat sonrası 6 ay daha geçerliliği bulunan 10 yıldan eski olmayan pasaport. Kimlik Fotokopisi: Her iki yüzünün okunaklı olarak olarak çekilmiş fotokopisi.

Karadağ Seyahati Hakkında

  • Karadağ Türkiye’ye vize muafiyeti uygulayan ülkelerdendir ancak Avrupa Birliği üye ülkesi olma yolunda ilerlemektedir.
  •  Bu nedenle ülkeye girişlerde sınır görevlileri tarafından sıkı incelemeler yapılmaktadır.
  • Vatandaşlarımızın yanlarında beyan etmesi gereken evraklarla birlikte gereken dövizi bulundurmaları, seyahat sonrası ülkelerine dönme açıklamalarını yapmaları ve seyahat amaçlarını anlatmaları gerekmektedir.
  • Karadağ Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Karadağ Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Karadağ Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Karadağ Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×