Kamerun Vize

Kamerun vize başvuruları 4 iş gününde sonuçlandırılır. Seyahat amaçlı kısa vize türlerinde en az 1 aylık vize verilmektedir Kamerun vizesi için Türkiye Fahri Konsolosluk ve yetkili temsilciliklerden başvuru sağlayabilirsiniz.

Kamerun’a vize almak için gerekli evraklar arasında, Kamerun vize başvuru formu bulunuyor. Formun eksiksiz biçimde ve resmi bilgiler dahilinde doldurulması gereklidir. Pasaportların 10 yıldan eski olmaması ve seyahat sonrası en az 6 ay geçerliliği olması gerekiyor.

Kamerun vize başvurusu için Vize Randevu temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Kısa süreli seyahatleriniz için turistik vize başvurusu, ticaret vizesi, yatırımcı vizesi, arkadaş/ aile ziyareti vizesi veya aile birleşimi vizesi için başvurularınız sağlanmaktadır.

Kamerun vize online randevu oluşturma işleminde, firmamız ek bir ücret tahsil etmemektedir. Kamerun vatandaşlık ve göçmenlik işlemleri, pasaport işlemleri ve turistik vize başvurularınız için hızlı ve kolay çözümler sunulur.

Kamerun vizesi almak için 0850 228 4353 numarasından iletişim sağlayarak, vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Konsolosluk randevusunu, temsilcilerimizle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Tüm vize türlerinde bilgi edinmek için [email protected] mailinden ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×