Andırın Vize Başvurusu

Andırın vize başvurusu Schengen vize kapsamında veya ulusal vize başvurusu olarak yapabilirsiniz. 180 gün içinde 90 günden daha kısa süreli vize başvurularınız için turistik vize veya AB ülkelerine seyahatlerce Schengen vize başvurusu yapabilirsiniz.

Ulusal vize kapsamında başvuru yapacak olan Türk vatandaşları; çalışma vizesi, öğrenci vizesi, ziyaret vizesi başvurusu yapabilirler. Kahramanmaraş tüm ilçelerinden başvuru yapabilir ve evraklarınızı teslim edebilirsiniz.

Kahramanmaraş ilçeleri Andırın vize başvurusu için gerekli belgeler, sağlık sigortası, vize başvuru formu ve bazı ülkelerde talep edilen vize dilekçesiyle başvuru yapabilirsiniz. Vize Randevu profesyonel vize danışmanlık hizmetleriyle, hızlı ve kolay vize almanızı sağlar.

Eksiksiz belge sunumu, tercüme ve çeviri işlemleri, usulüne uygun vize başvuru formları ile başvuru sağlanmaktadır. Dulkadiroğlu, Ekinözü, Pazarcı, Elbistan ve Andırın vize başvurusu için temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Telefonla irtibat sağlamak ve konsolosluk randevunuzu oluşturmak için 0850 228 4353 numarası üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Danışmanlık servisi olarak ücretsiz hattan veya info@vizerandevu.com e-mail erişim adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm vize başvuru süreçlerinizde güvenilir hizmet sunulmaktadır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×