İçel (Mersin) Vize Merkezi

Mersin Vize Başvurusu

Yabancı bir ülkeye seyahat etmek isteyenler için İçel (Mersin) Vize Merkezi olarak vize işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Mersin merkez, Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinden vize başvurularını kabul ediyoruz. Ofisimize hem email hem de telefon üzerinden ulaşmanız mümkündür. Numaralarımız 0850 228 43 53 ve 0532 176 62 46 iken email adresimiz ise [email protected] şeklindedir.

Vize Başvurusu Yapan Şirketler

İçel (Mersin) vize başvurusu son derece kolay olmasının yanı sıra aynı zamanda hızlı bir biçimde tamamlanmasından dolayı beklentileri sonuna kadar karşılıyorlar. Ülkemizden yabancı coğrafyalara farklı nedenlerden dolayı giden birçok kişi söz konusudur. Gerek Türkiye’nin kalabalık nüfusu gerekse artan vize işlemlerinden dolayı artık süreç farklı şekilde yürütülmeye başlanmıştır. Bunun için aracı kurumlarla anlaşmalar yapılmıştır.

Mersin merkezde nereler gezilir?

Anamur Kalesi, Adam Kayalar, Aksıfat Kanyonu, Alahan Manastırı, Bolkar Dağları, Anamurium, Astım Mağarası, merkezde gezilebilecek en mükemmel rotalardır.

Mersin'de nereye gidebilirim?

Mersin’de gezilip görülecek birçok yer bulunur. Mağaraları, kaleleri ve doğal güzellikleri fotoğraf tutkunlarını kendisine hayran bırakır.

Mersin'in dogal guzellikleri nelerdir?

 • Gilindire Mağarası (Aynalıgöl Mağarası)
 • Limonlu Çayı
 • Cennet Cehennem (Korykion-Antron)
 • Astım Mağarası
 • Göksu Deltası
 • Ilısu Şelalesi
 • Dragon Çayı (Anamur Çayı)
 • Köşekbükü Mağarası, Mersin’de bulunan doğal güzelliklerdir.

Ülkemizdeki birçok konsolosluk vize işlemlerinin hem hızlı hem de günlük işlerini etkilemeden sonuçlanabilmesi için bu tip bir karar almıştır. Bu noktada şirket olarak tüm başvuru işlemlerini çok hızlı, sorunsuz, eksiksiz olmadan ve sonuç almaya yönelik bir biçimde yapıyoruz.

İçel (Mersin) vize için aracı kurumlarla çalışmak her daim çok büyük bir avantaj demektir. Bu sayede bulunduğunuz şehirden, konsolosluğa gitmeden de vizenin sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda süreden tasarruf etmek gibi bir durum söz konusudur. Belgelerin, firma kalitesi ve profesyonelliği sayesinde eksiksiz bir biçimde tamamlanmış olması bir diğer avantajdır.

İçel (Mersin) Vize Merkezi
İçel (Mersin) Vize Merkezi

Vize Evrakları Nereye Teslim Edilir?

İçel (Mersin) vize ofisi, belgelerin teslim edileceği yerdir. Bunun için sürecin şu şekilde olduğunu hemen ifade etmek lazım;

 • İlk olarak firmamızla iletişim kurmalısınız. Bunu hem cep telefonu üzerinden hem de sorunsuz bir biçimde email adresimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hangi ülkeden vize almak istediğiniz belirtmeniz gerekmektedir.
 • Sizin hazırlamanız gereken tüm evraklar bildirilir. Bunlar bir liste şeklinde sunulur.
 • Kısa bir zaman dilimi içerisinde gerekli olan tüm belgelerin hazırlanması gerekiyor.
 • Burada önemli olan şey ise eksik evrakların hiçbir şekilde bulunmamasıdır.
 • Aynı zamanda dilekçe doldurmak sürecin bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Tüm bunların tamamlanmasının hemen ardından ise adresimize direkt bir biçimde ve kargoyla yollamanız mümkündür.
 • Açık adresimiz söz konusu olduğundan bu konuda hiçbir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Aracı kurum olmadan da İçel (Mersin) vize işlemleri elbette yapılabilir. Ancak bunun belli handikaplarının bulunduğunu unutmamak lazım. Her şeyden önce ilgili konsolosluğa gitmeniz lazım. Eğer aynı şehirde değilseniz bu ekstra masraf demektir. Prosedürler biraz karmaşık olmasından dolayı bu noktada birtakım sorunlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz mevcuttur. Eksik evrak kontrolünü yapma konusunda tecrübe sahibi olmayabilirsiniz. Bu da vize işleminin reddedilmesiyle sonuçlanabilir.

Vize İşlemleri Nasıl Takip Edilir?

Vize Takip: İçel (Mersin) vize alımı için başvuruyu sorunsuz bir biçimde yapmış olan kişiler bunun ardından takip sürecini de gerçekleştirebiliyorlar.  Çok farklı yöntemlerin olması büyük bir avantajdır. Konsoloslukların bir kısmı bu anlamda özel tasarlamış oldukları resmi sitelerinden bilgi veriyorlar. Size sunulmuş olan özel başvuru numarasını kullanabilir hangi aşamada olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Aynı zamanda aracı kurum olarak da bu anlamda bilgi akışının çok düzenli bir biçimde yapıldığını hemen ifade edelim. Resmi site bunun için rahatlıkla kullanılabilir. Buna ek olarak telefon üzerinden bilgi paylaşımı da yapılır. Vize başvurusunun sonuçlanmasının ardından bu durum tarafınıza hızlı bir biçimde iletilir.

Vize Randevusu Nasıl Alınır?

İçel (Mersin) vize başvurusu nasıl yapılır: İçel (Mersin) vize başvurusu için randevu alımı ilk kural olarak dikkat çekiyor. Bunu hem hızlı hem de basit bir biçimde konsoloslukların resmi siteleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle her sayfanın Türkçe olarak dizayn edilmiş bir versiyonu olduğundan bir sorunla karşı karşıya kalmanız söz konusu değildir. Gün ve saate karar verilmesinin ardından ilgili evrakları hemen hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra günümüzde artık bu işlemlerin aracı kurumlar üzerinden tamamlanması sonrasında randevuyu almak yerine hemen başvuru sürecini bu firmalar üzerinden başlatmak çok daha mantıklı olacaktır. Bu sayede zamandan kazanmak da mümkündür. Üstelik eksik ya da hatalı evrak ihtimali de ortadan kalkar.

İtalya Çalışma vizesi konusunda hazırlanan sayfamızı >>> vizerandevu.com/italya-calisma-vizesi/ ziyaret edebilirsiniz.

İçel (Mersin) Vize Merkezi Video;

MersinAkdeniz Vize BaşvurusuAnamur Vize BaşvurusuAydıncık Vize BaşvurusuBozyazı Vize BaşvurusuÇamlıyayla Vize BaşvurusuErdemli Vize BaşvurusuGülnar Vize BaşvurusuMersin Vize BaşvurusuMezitli Vize BaşvurusuMut Vize BaşvurusuSilifke Vize BaşvurusuTarsus Vize BaşvurusuToroslar Vize BaşvurusuYenişehir Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×