Reyhanlı Vize Başvurusu

Reyhanlı vize başvurusu gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna veya yetkili vize merkezine yapılmalıdır. Vize işlemleri, başvuru sahibinin ilgili vize türü için başvuru formu doldurması ve randevu alması ile gerçekleşir.

Vize başvuru formu, ülkeleri konsolosluklarının web adresleri üzerinden yayınlanır. Online başvuru formunu doldurmanız ardından bu belgenin çıktısını alarak gerekli evraklar arasına eklemelisiniz.

Reyhanlı vize başvurusu vize merkezinden randevu almanız ardından yapılır. Randevu tarihine kadar vize için gereken tüm belgeleri hazırlamanız ve randevu tarihinde vize merkezine teslim etmeniz gerekir. İşlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize için gereken evraklar listelerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Evrak listeleri, ülkelerin vize şartlarına ve vize türlerine göre değişiklik gösterir. Tüm vize türleri için talep edilen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, otel rezervasyonu ve uçak bileti gibi belgelerdir.

Reyhanlı vize başvurusu için alacağınız randevu tarihinde belgelerinizi teslim edebilir, vize ücretini ödeyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru sonrasında verilen takip numarası ile başvuru sonucunu öğrenmeniz mümkündür.

  • Hatay Vize Merkezi

    Hatay Vize Merkezi

    Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerine sahip Hatay’dan bizlere…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×