Kırıkhan Vize Başvurusu

Kırıkhan vize başvurusu Hatay’da faaliyet gösteren konsolosluk binası olmadığı için yetkili vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapmak için gideceğiniz ülkenin vize türlerinden birine karar vermeniz gerekir. Vize türleri; çalışma, turistik, ticari ve aile birleşimi gibi sınıflara ayrılmıştır.

Vize başvurusu, vize türlerine göre değişiklik gösterir. Vize işlemleri, başvuru formunun doldurulması ve randevu alınması ardından yapılmaktadır. İlgili vize türü için başvuru formu doldurmanız ardından formun çıktısını evraklarınız arasına eklemelisiniz.

Kırıkhan vize başvurusu yapacak kişiler, vize merkezinden randevu alması ardından gerekli belgeleri hazırlamalıdır. Evrak listeleri, ülkelerin konsoloslukları tarafından her yıl yayınlanır. Yayınlanan son evrak listesine göre belgelerinizi hazırlamanız önemlidir.

Vize başvurusu, uzun süreli vize türleri için yapıldığında ek evraklar talep edilir. Çalışma belgesi, eğitim belgeleri, finansal belgeler, yabancı dil sertifikası gibi ek belgeler, randevu tarihinde hazır olmalıdır.

Kırıkhan vize başvurusu için randevu tarihinde gerekli evrakların tümünü vize merkezine teslim etmeniz gerekir. Vize ücretini ödeyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Vize işlemlerini daha hızlı tamamlamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  • Hatay Vize Merkezi

    Hatay Vize Merkezi

    Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerine sahip Hatay’dan bizlere…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×