İskenderun Vize Başvurusu

İskenderun Vize Başvurusu Hatay vize merkezine yapılmaktadır. Başvuru yapmak için gideceğiniz ülkenin vize türlerinden birine karar vermeniz gerekir. Vize türleri; çalışma, eğitim, aile birleşimi, ticari gibi farklı sınıflara ayrılmıştır.

Vize türüne karar vermeniz ardından ilgili vize türü için başvuru formu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda vereceğiniz bilgilerin diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olması önemlidir. Formun çıktısını alarak evraklarınız arasına eklemeniz gerekmektedir.

İskenderun Vize Başvurusu yapmak için vize başvuru formunu doldurmanız ardından vize merkezinden randevu almanız gerekir. Randevu tarihine kadar belgelerinizin tümünü hazırlamanız ve randevu saatinden 15 dakika öncesinde vize merkezine olmanız istenir.

Vize evrakları, ülkelerin vize şartlarına göre belirlenir ve konsoloslukların web adresleri üzerinden yayınlanır. Yayınlanan güncel evrak listeleri doğrultusunda belgelerinizi hazırlamanız önemlidir. Vize işlemlerini daha hızlı tamamlamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İskenderun Vize Başvurusu vize merkezinden randevu almanız ve randevu tarihinde istenen belgelerin tümü teslim etmeniz ardından tamamlanır. Başvuru sonucu, olumlu veya olumsuz olacak yönde bildirilir.

  • Hatay Vize Merkezi

    Hatay Vize Merkezi

    Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerine sahip Hatay’dan bizlere…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×