Yığılca Vize Başvurusu

Yığılca vize başvurusu, Düzce’nin bir ilçesi olan Yığılca’da yapılamamaktadır. Bunun sebebi ise Düzce şehrinde vize başvurusu ile ilgilenen resmi kuruluşlardan herhangi birinin (Konsolosluk veya Büyükelçilik) olmamasından kaynaklıdır. Düzce’ye en yakın vize başvuru merkezi olan şehir İstanbul’dur.

Vize başvurularında profesyonel yardım ve danışmanlık hizmeti veren çeşitli firma ve kuruluş bulunmaktadır. Bu firmalardan güncel vize başvurusu gelişmeleri, vize mülakatı bilgileri, vize başvurusu gereken evrak listeleri, vize randevusu gibi çeşit çeşit bilgiler alabilirsiniz. Yığılca vize başvurusu konusunda ve daha fazla vize işlemleri hakkında, 2001 yılından beri bu iş ile ilgili olan vizerandevu.com internet adresinden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vize işlemleri başvuru yapılacak ülke için büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple de oldukça yoğun ve zorlu prosedürler içermektedir. Birçok kişinin vize başvurusu ret şeklinde sonuçlanabilmektedir. Bunun birçok sebebi olsa da genel manada küçük detaylara dayanmaktadır.

Vize başvurusunda istenilen sonucun elde edilmesi için ilgili acentelerden danışmanlık hizmeti almanız yeterli olacaktır. Uzmanların ve profesyonellerin hizmet verdiği acenteler, vize işlemlerinin yakından takipçisidir. Gözünüzden kaçan küçük detayları, yılların getirdiği uzmanlık ve deneyim sayesinde fark edip çözerler.

Yığılca vize başvurusu için başlıca hazırlanması gereken belgeler; pasaport, fotoğraf, mesleki belgeler, başvuru formu, dilekçe, finansal belgeler, rezervasyon bilgileri gibi belgelerdir. Bu belgeleri teslim etmeniz gereken yerler İstanbul’daki Konsolosluk veya Büyükelçilik’tir.

  • Düzce Vize Merkezi

    Düzce Vize Merkezi

    Düzce vize işlemleri, Akçakoca, Cumayeri, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Çilimli ve şehir il merkezi üzerinden e vize işlemleriyle birlikte yapılabilmektedir.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×