Düzce

Düzce vize işlemleri esnasında vize türüne göre danışmanlıklarda ek hizmetler de bulunmaktadır. Bu ek hizmetler özellikle uzun süreli vizelerde olsa da kısa süreli vizelerde de bulunmaktadır. Özellikle Vize Randevu firmasının ek hizmetlerinden biri aile birleşimi gibi vizelerde mülakat yapan ülkeler için mülakatlarda destek olmaktır.

Bu oldukça önemli bir ek hizmet olmakla birlikte aile birleşimi vizesi hali hazırda her ülke için alınması en zor vizelerden biridir ki zaten evrak süreci de odlukça uzundur. Hali hazırda başvuran kişi ile birlikte en az 1 kişinin daha evrakları gerekmektedir ki bu da süreci iki kişilik bir vize haline getirmektedir. Bu nedenle de uzun sürmektedir.

Düzce vize işlemleri için aile birleşimi vizesi süresince gerekli desteği alarak mülakat sürecine de hâkim olabilirsiniz. Özellikle mülakatlarda ne sorulduğu bilinmese de bir ülke hakkında genel bilgilere hâkim olmanız istenir. Hali hazırda o ülkede yaşayacağınız için bu önemsenmektedir.

Düzce vize başvurusu yaparken bunları da dikkate alarak daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Mülakatta gidilecek ülke ile ilgili sorular soruması ya da yanına gideceğiniz kişi ile yakınlığınıza dair pek çok soru sorulması mümkündür. Bu konularda destek alıp ön bilgiden faydalanabilirsiniz.

Ancak son görev yine de sizde olacak olup sakin olarak tüm soruları rahatlıkla cevaplamanız yeterli olacaktır. Bazı ülkeler ek olarak dil şartı da aramaktadır.

  • Düzce Vize Merkezi

    Düzce Vize Merkezi

    Düzce vize işlemleri, Akçakoca, Cumayeri, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Çilimli ve şehir il merkezi üzerinden e vize işlemleriyle birlikte yapılabilmektedir.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×