Gölyaka Vize Başvurusu

Gölyaka vize başvurusu yapmak isteyen kişiler, vize işlemleri ile ilgilenen acentelerden bu konu hakkında yardım alabilir. Gölyaka, Düzcenin bir ilçesi olmasından kaynaklı olarak Gölyaka’nın en yakınındaki vize başvurusu merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Bu nedenle Gölyaka vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin İstanbul’daki vize işlemleri ile ilgilenen yetkili mercilere başvuru yapmaları gerekmektedir.

Düzce’de Gölyaka vize başvurusu konusunda yetkili bir birim olmamasından kaynaklı olarak bu alanda uzman deneyim sunan acentelerin yardımı ve danışmanlığı ile vize başvurusunda bulunan kişilerin vize işlemleri daha hızlı hal olmaktadır. Vize başvuru acenteleri; Schengen vizesi, Amerika vizesi, Özbekistan vizesi, Türkmenistan vizesi gibi çeşitli ülke vizeleri hakkında ayrıntılı bilgiler vermektedir.

Gölyaka vize başvurusu reddi durumunda başvurana bir belge posta yolu ile iletilmektedir. Belgede nerede sorun veya hata olduğu belirtilir. Vize başvurusu reddi hakkında avukat veya yetkili bir acente ile ortaklaşa çalışarak itirazda bulunabilir. Bir başka yapılabilecek şey ise uzmanlar tarafından ret belgesindeki hatanın düzeltilmesi ve doğru belgeler ile yeniden başvuru yapılmasıdır.

Gölyaka vize başvurusu belge ve evrakları mutlaka tam ve eksiksiz bir şekilde yetkili birime teslim edilmelidir. Konsolosluk vize başvurusunda gerekli gördüğü noktada mülakat talebinde bulunabilmektedir veya talep edilen belgelere ek olarak yeni belge talebinde bulunabilmektedir. Vize başvurusu hakkında daha ayrıntılı ve güvenilir bilgilendirme için vizerandevu.com internet adresine başvurabilirsiniz.

  • Düzce Vize Merkezi

    Düzce Vize Merkezi

    Düzce vize işlemleri, Akçakoca, Cumayeri, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Çilimli ve şehir il merkezi üzerinden e vize işlemleriyle birlikte yapılabilmektedir.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×