Çilimli Vize Başvurusu

Çilimli vize başvuruşu aynı zamanda reşit olmayan kişilerin de vize alabilmesini sağlamaktadır. Bu aşamada elbette aile izni oldukça önemli olup buna ek olarak fa pek çok belge gerekecektir. Banka hesap dökümü farklı olacaktır, sponsor belgesi gerekecektir ve aynı zamanda da muvafakatname de şarttır.

Çilimli vize başvurusu yapmak isteyen reşit olmayan kişiler ve aileleri için süreç biraz daha zorlu ve uzun süreli olabilmektedir. Bu nedenle aileler öncelikle Vize Randevu üzerinden başvuru için randevu alabilir ve sonrasında randevu alınan gün ve saatte kendilerine en yakın merkezde olabilirler.

Ardından vize başvurusu için hangi ülkeye vize alınacak ise ve hangi vize alınacak ise buna göre gerekenler belirlenecektir. Reşit olmayan kişi bir eğitim vizesi alıyorsa ya da bir seyahat vizesi alıyorsa gereken evraklar ve bu evrakların içerikleri bambaşka olacaktır. Bu nedenle danışmanlık hizmeti gerekmektedir.

Vize başvurusu yapılırken özellikle reşit olmayan bir kişi ise aile boşanmamışsa süreç farklı olacak olup aile üyeleri boşanmış ise süreç daha farklı olacaktır. Bu danışmanlıklarda belirtilecek olup aslında ülke bazında da değişim gösterebilecektir.

Çilimli vize başvurusu için yapmanız gereken de danışmandık hizmeti ile birlikte gerekli evrakları tamamlamaktır. Bu sayede de vizeniz çok daha hızlı hazırlanacaktır. Aynı zamanda vize evraklarınızın kalitesi ve doğru tercüme vizenizin sonuçlanma sürecini de hızlandıracaktır.

  • Düzce Vize Merkezi

    Düzce Vize Merkezi

    Düzce vize işlemleri, Akçakoca, Cumayeri, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca, Çilimli ve şehir il merkezi üzerinden e vize işlemleriyle birlikte yapılabilmektedir.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×