Durham Vize

İngiltere Durham Vize Başvurusu

Durham Wear nehrinin üzerinde olan bu şehir İngiltere’nin kuzeybatısında yer almaktadır. Özellikle Durham Castle adı verilen kalesiyle ünlü olan şehir buradaki tarihi güzellikleri ile tüm ilgiyi üzerine çekmektedir. Bu tarihi şehire seyahat etmek isterseniz yapmanız gereken şey öncelikle bir Durham vize yani İngiltere vizesi almaktır.

Durham İçin Vize Gerekli mi?

Evet, Durham için vize gerekli mi sorusunun cevabı olarak İngiltere’nin vize prosedürü dahilinde vize alınması şarttır.

Durham İçin Vize Şartları

Durham için vize şartları arasında dikkat edilmesi gereken esaslardan bir tanesi hangi vize türüne başvuruda bulunacaksanız ona uygun evrak listesinin hazırlığını yapmak ve başvuru ücretini yatırmak olacaktır.

Durham Turist Vizesi

Durham vize türleri arasından en çok rağbet gören vize turistik vizedir. İngiltere’nin vize prosedürü dahilinde Durham turist vizesi almak isteyenler için 6 aylık, 2 yıllık, 5 yıllık ve 10 yıllık vize alternatifleri bulunmaktadır.

Durham Vize Başvurusu

Durham vize başvurusu yapmak isteyenler, başvuru işlemleri konusunda hangi kuruma müracaat etmek gerektiği konusunu da epeyce merak etmektedir. Durham vize için müracaatta bulunacak kişiler İngiltere vize başvuru merkezlerine giderek başvuruda bulunabilirler.

Durham Vize Evrakları

Durham vize evrakları vize türü ve vize süresine göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden bu konuda güncel ve doğru listenin elde edilmesi çok önemlidir. En doğru ve güncel evrak listesinde yer alan belgeleri öğrenmek adına bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Durham Vize Fiyatları/Ücreti

Durham vize fiyatları/ücreti tutarlarının vize türü ve süresine göre değişkenlik gösterdiğini belirtelim. Bu yüzden başvuru esnasında hangi vize türüne başvuracağınızı seçtiğinizde otomatik olarak yatırmanız gereken tutarı göreceğinizi söyleyebiliriz.

Durham Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Durham vizesi kaç günde çıkar sorusunun resmi bir yanıtı bulunmasa da bu sürecin en az 15- 30 iş günü arasında sürdüğünü söyleyebiliriz.

Vize başvuru merkezlerinde yaşanan yoğunluk işin içine dahil olduğunda bu süre uzayabilir.

Durham Vizesi Nasıl Alınır?

Durham vizesi nasıl alınır merak ediyorsanız öncelikle vize harç ücreti ve vize evrakları şartlarını usule uygun bir şekilde halletmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

İngiltere Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×