Ortaköy Vize Başvurusu

Ortaköy vize başvurusu için konsolosluğa gitmeden, online şekilde süreci başlatmak, firmamızın sunmuş olduğu çok kolay bir yoldur. Vize için gerekli Schengen evrakları her zaman aşamaların bir parçası olarak dikkat çekmektedir. Ücret ödemek de şarttır.

Online şekilde tanımlanmış ve kişilerin işlerini çok kolay bir hale getiren bu başvuru sürecinde bir formun doldurulması her zaman ilk yapılması lazım olan işlemdir. Bunun tamamlanmasını takiben dilekçe yazmalı ve başvuru merkezi üzerinden bir randevu talep etmelisiniz.

Ortaköy vize başvurusu sırasında gidilecek olan yabancı ülkenin tanımlamış olduğu kurallara göre sizden biyometrik parmak kayı her daim istenebilir. Buna hazırlıklı olmak önemlidir.

Bunun yanı sıra belge talebi söz konusudur ve Ortaköy vize başvurusu için en hassas aşamadır. 10 seneden eski olmayan pasaport, form, iki tane yeni biyometrik foto, nüfus kayıt örneği, dilekçe, seyahat ile alakalı tüm rezervasyon evrakları bulunmalıdır.

Aynı zamanda hesabınızda belli bir miktarda TL olması vize alım sürecinde olası sorunların ortaya çıkmasını çok kolay bir biçimde engeller.

  • Çorum Vize Merkezi

    Çorum Vize Merkezi

    Çorum merkez, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu ve Uğurludağ ilçelerinden Çorum vize merkezi…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×