Cezayir Vize

Cezayir’e seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının bu seyahat dahilinde ziyaret amaçlarına uygun bir Cezayir vize başvurusunda bulunması gerekmektedir. Ancak ülkeye gerçekleştireceğiniz seyahatler 90 günden az ise ve herhangi bir resmi pasaport (siyah, gri, yeşil) sahibi iseniz o zaman vize almanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü bu ülke, resmi pasaport hamili kişileri, belirtilen süre dahilinde vize işlemlerinden muaf tutmuştur.

Ancak bordo pasaport sahibi iseniz seyahat amacınız ve seyahat sebebiniz ne olursa olsun mutlaka Cezayir vize başvurusunda bulunmanız ve Cezayir için vize almanız gerekmektedir. Vize türleri hakkında bilgi almak ya da danışmanlık hizmetlerimizi öğrenmek için Vize Randevu ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Cezayir vize almak isteyen kişiler genellikle vize evrakları ve talep edilen vize şartları konusunda sorun yaşamaktadır. Bu konuda profesyonel bir destek alarak vize işlemleri konusunda herhangi bir pürüze takılmadan kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Ayrıca Vize Randevu olarak sizlere sadece bilgi vermekle kalmıyor, dilerseniz vize işlemlerinizi de biz gerçekleştiriyoruz.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve danışmanlık ücretlerimizi öğrenmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×