Brunei Vize

Brunei vize işlemleri sırasında ile birleşimi kategorisi üzerinden başvurularınızı tamamlamak isterseniz evliliğin temsi zeminde yapıldığına dair tüm belgeleri sunmanız gerekmektedir. Bu belgeler ışığında tarafınıza oturum izni kolaylıkla çıkacaktır.

Brunei vize danışmanlık firmaları tarafından tüm işlem akışı yürütülecektir. Bu firmalar ile iş birliği yaparak bireysel girişimde bulunmadan tüm işlemleri danışmanlık firması gözetiminde tamamlayabilirsiniz.

Brunei vize başvuru adımlarında turistik vize talep ederseniz otel rezervasyon bilgilerinin eksiksiz biçimde sunulması gerekir. Ayrıca uçak gidiş dönüş bilgileri de sorunsuz şekilde tarafınıza iletilecektir.

Vize Randevu firması ile görüşme adımlarında almış olduğunuz gün ve saatte değişimler yapma hakkınız da vardır. Gün ve saatte değişimler yapmak için iletişim numaraları üzerinden konsolosluk ya da aracı firmalar ile iletişim kurmanız yeterlidir.

Başvuru adımınızın geçerli olması için başvurunuza dair vize harç ücretini de ödemelisiniz. Ödeme yapıldığına dair tarafınıza verilen makbuzu da saklamalısınız. Harç ödeme adımlarında vize reddi konusunda akıllarda soru işaretleri bulunmaktadır. Kişilerin vize reddi alması durumunda harç tutarı hesaplarına iade edilmeyecektir. Bu durum sadece Brunei’ye özel değildir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×