Birmingham Vize

İngiltere Birmingham Vize Başvurusu

İngiltere’nin West Midlands bölgesinde yer alan bu şehir aynı zamanda Birleşik Krallık’ın en büyük 2. Şehri olarak kabul edilmektedir. Birmingham’a seyahat etmek isteyen kişilerin Birmingham vize başvurusunda bulunması yani İngiltere vizesi alması gerekmektedir.

Birmingham İçin Vize Gerekli mi?

Birmingham için vize gerekli mi sorusunun yanıtı evet olacaktır. Çünkü İngiltere, sınırları içerisinde yer alan şehirler için vize talebinde bulunmaktadır. Bu yüzden Birmingham şehri için Birmingham vize almak şarttır.

Birmingham İçin Vize Şartları

Birmingham için vize şartları içerisinde en fazla sorun yaşanan konu vize evraklarıdır. Bu yüzden Birmingham vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin öncelikle vize evraklarının tam ve güncel listesini öğrenmeleri ve buna göre eksiksiz teslimat gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Birmingham Turist Vizesi

Birmingham turisti vizesi alacak olan kişiler öncelikle ülke sınırları içerisinde ne kadar kalacaklarını belirlemelidir.

Çünkü İngiltere, turist vizesi için 6 aylık, 2 yıllık, 5 yıllık ve 10 yıllık seçenekler sunmaktadır.

Birmingham Vize Başvurusu

Birmingham vize başvurusu yapacak kişilerin gerekli evraklar ile birlikte İngiltere vize başvurusu merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir. Vize sonuçları ise Başkonsolosluk tarafından değerlendirilmekte ve karar verilmektedir.

Birmingham Vize Evrakları

Birmingham vize evrakları, başvuru yapmak istediğiniz vize türüne göre değişkenlik gösterecektir. Bu yüzden öncelikle vize türünü belirlemeli ve daha sonrasında bunun için talep edilen evrakları araştırmalısınız. Bu konuda detaylı bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilir ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Birmingham Vize Fiyatları/Ücreti

Birmingham vize fiyatı/ücreti özellikle turist vizesi için vize süresine göre değişkenlik gösterecektir. Bu konudaki fiyat listesi aşağıda verilmiştir.

  • 6 ay için geçerli olan vize: 135 Euro
  • 2 yıl için geçerli olan vize: 486 Euro
  • 5 yıl için geçerli olan vize: 885 Euro

Birmingham Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Birmingham vizesi kaç günde çıkar sorusunun yanıtı olarak belirtilen tarih aralığı 15 gün ila 30 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Birmingham Vizesi Nasıl Alınır?

Birmingham vizesi nasıl alınır sorusundaki en önemli husus, İngiltere vize başvuru formunun usule uygun bir şekilde doldurulması olacaktır.

İngiltere Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×