Yenipazar Vize Başvurusu

Yenipazar vize başvurusu için pasaport başta olmak üzere çeşitli evraklar talep edilir ve seyahat edilecek ülkenin yasalarına uygun bir şekilde vize alınır. Nitekim pasaport türüne göre ayrı yasaların üzerinde durulur.

Çoğu ülkenin Diplomatik Pasaport sahiplerine 90 gün muafiyet hakkı tanıdığı görülür. Bazılarında Hususi ve Hizmet pasaportlarına sahip olan vatandaşlar da kabul edilir. Bunun üzerine Yenipazar vize başvurusu için bordo pasaport sahiplerine prosedürler açıklanır.

Başvuru sürecinde pasaportlar kadar kimlik belgelerinin de üzerinde durulur. Vize Randevu ile toplamanız gereken tüm belgelerden haberdar olmanız ve ardından başvurularınızı yapmanız kolay olacaktır.

Yenipazar vize başvurusu adına kimlik, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ve seyahat sağlık sigortası gibi çeşitli evraklara yer verilir. Sağlık sigortası adına çoğu zaman minimum 30.000 Euro teminata ihtiyaç duyulur.

Turistik seyahatlerde rezervasyon bilgileriniz de değerlendirilir. Özellikle de konaklama ile ulaşım bilgilerinin yer aldığı belgelerin ibraz edilmesi istenir. Böylece ülkeye geri dönüşün ispatlanması sağlanır ve vize reddine maruz kalmanızın önüne geçilir.

  • Bilecik Vize Merkezi

    Bilecik vize merkezimizde hızlı ve kesintisiz şekilde tüm vize başvurusu işlemleri yapılırken; Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt ve Yenipazar…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×